رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 می 2018 - 15:11
  • کد خبر : ۲۰۶۲
  • مشاهده :  163 بازدید
  • چاپ خبر : سعودی‌ها در پی بازاریاب‌های فروش نفت ایران

سعودی‌ها در پی بازاریاب‌های فروش نفت ایران

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: بازاریاب‌ها و مسئولین بخش فروش نفت ایران آب‌دیده شده‌اند و روش مناسب برای فروش نفت و دریافت عایدی آن را در هر شرایطی پیدا می‌کنند. امیرحسین زمانی‌نیا در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشست خبری در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه عربستان و آمریکا در حال […]

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: بازاریاب‌ها و مسئولین بخش فروش نفت ایران آب‌دیده شده‌اند و روش مناسب برای فروش نفت و دریافت عایدی آن را در هر شرایطی پیدا می‌کنند.

امیرحسین زمانی‌نیا در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشست خبری در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه عربستان و آمریکا در حال مذاکره با مشتریان سنتی ایران به منظور تحت تأثیر قرار دادن بازار فروش نفت کشورمان هستند، گفت: تجربه مسئولین فروش نفت کشورمان نشان می‌دهد که سعودی‌ها وارد مذاکره با مشتریان سنتی نفت ایران شده اند تا با ارائه تخفیفات و امتیازات ویژه، خرید آنها از ایران را تحت تأثیر قرار دهند که البته رقم صادرات نفت ایران نشان می‌دهد که این تلاش ها چندان موفق نبوده است.

وی در توضیح این سؤال ادامه داد: بازاریاب‌های ایران و مسئولین بخش فروش نفت آب‌دیده شده‌اند، روش مناسب برای فروش نفت و دریافت عایدی آن را پیدا می‌کنند.

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت در پاسخ به پرسش دیگر مهر درباره موضع ایران در نشست آتی اوپک اظهار داشت: در حال حاضر نمی‌توان اعلام موضع دقیق کرد و تا زمان فرا رسیدن نشست اوپک باید صبر کرد، اما به طور کلی از تصمیمات اوپک به طور عمومی حمایت می‌کنیم، در حالی که منافع ملی خود و سهم فروش و صادرات نفت کشور را نیز مد نظر داریم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه
"