رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 مرداد 1397 - 14:36
  • کد خبر : ۲۱۰۳
  • مشاهده :  540 بازدید
  • چاپ خبر : گزارش از تالار شیشه ای؛ شاخص بورس ۲۶۳ واحد رشد کرد

گزارش از تالار شیشه ای؛ شاخص بورس ۲۶۳ واحد رشد کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز مرداد ماه با ۲۶۳ واحد کاهش به پله ۱۰۸ هزار ۳۹۵ واحدی سقوط کرد. شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۶۳ واحد رشد به پله ۱۰۸ هزار و ۳۹۵ واحدی سقوط کرد. در معاملات امروز تعداد یک هزار و […]

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز مرداد ماه با ۲۶۳ واحد کاهش به پله ۱۰۸ هزار ۳۹۵ واحدی سقوط کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۶۳ واحد رشد به پله ۱۰۸ هزار و ۳۹۵ واحدی سقوط کرد.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۱۱۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیون و ۷۰۱ هزار و ۴۴۸ ریال در بیش از ۸۱ هزار و ۶۲۱ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۷۷ واحدی، شاخص آزاد شناور ۳۸۶ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۱۲ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۸ واحد و شاخص بازار دوم ۷۹۱ واحد، شاخص بازار اول ۷۹۱ واحد کاهش را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد مبارکه اصفهان، سایپا آذین، زامیاد، سایپا، سایپا آذین، سرمایه گذاری سایپا، پتروشیمی پارس با روند نزولی و نماد ملی صنایع مس ایران با روند صعودی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص بازار فرا‌بورس با ریزش کمتر از یک واحدی، به پله ۱۲۱۸ واحدی سر خورد.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۲۲۱ هزار و ۷۹۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیون و ۷۸۹ هزار و ۴۰۷ ریال در بیش از ۳۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های پتروشیمی زاگرس، گروه صنایع کاغذ پارس، تولید و صادرات ریشمک با روند مثبت و نماد‌های بانک دی، صنعت روی زنگان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، سهامی ذوب آهن اصفهان با روند منفی به کار خود پایان دادند.

اخبار مرتبط
"